Dlažba EdimaxAstor Groove Autumn Mosaico Tatami 30x30 Matt. Rett.
Code: 211655Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.38 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | EdimaxAstor Groove |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 9 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo, Mozaika |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | NH50 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |