Dlažba EdimaxAstor More Sage 15x15 Matt. Rett.
Code: 211719Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.26 kg |
| Color: | Šedá, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | EdimaxAstor More |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,215 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt, Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 5EG6 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |