Dlažba EdimaxAstor Stream Mosaico Hexagon Bone 30x30
Code: 24135Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.67 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | EdimaxAstor Stream |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mozaika, Travertin |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | NA81 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |