Dlažba El Barco Asturias Cotto 20x20
Code: 237966Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.35 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.4 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI3, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |