Dlažba Elios Bavaria Stone 30,5x61 Nat.
Code: 37815Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.6 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 610 mm |
| Width: | 305 mm |
| Series: | Elios Bavaria Stone |
| Dimension: | 30.5 x 61 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,29 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0933145 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |