Dlažba Elios Brooklyn Taupe 100x100 ST tl. 20mm Rett.
Code: 201698Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 39 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Series: | Elios Brooklyn |
| Dimension: | 100 x 100 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Chodník, Exteriér, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 00K1260 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |