Dlažba Elios Norway Greige 21x120,5
Code: 37809Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.62 kg |
| Color: | Šedá, Hnědá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1205 mm |
| Width: | 210 mm |
| Series: | Elios Norway |
| Dimension: | 21 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 00A2B60 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |