Dlažba Elios Quercia Natural 20,3x90,6 R11
Code: 67377Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.27 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 906 mm |
| Width: | 203 mm |
| Series: | Elios Quercia |
| Dimension: | 20.3 x 90.6 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,1 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R11 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 00Y2961 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |