Dlažba Elios Roma Palatino 61 x 61
Code: 10314Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 19.33 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 610 mm |
| Width: | 610 mm |
| Series: | Elios Roma |
| Dimension: | 61 x 61 |
| Packaging: | 1,49 m² |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | A49 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |