Dlažba Elios Taglio Cava Grigio Sfalsato Mosaico 30*30
Code: 57336Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Elios Grand Place |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,55 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 083H270 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |