Dlažba Elios Terre Etrusche Lazio 20,3x40,6
Code: 87688Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19 kg |
| Color: | Béžová, Žlutá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 405 mm |
| Width: | 203 mm |
| Series: | Elios Terre Etrusche |
| Dimension: | 20.3 x 40.5 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,07 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Cihla, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Obývací pokoj, Pergola |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 00B2480 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |