Dlažba Elios Terre Etrusche Marche 7,5x40,6
Code: 206816Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR COMMERCIAL SPACES |
|---|---|
| Weight: | 0.9 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 406 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Elios Terre Etrusche |
| Dimension: | 7.5 x 40.6 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Cihla, Retro |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Obývací pokoj, Pergola |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 00BBC99 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |