Dlažba Elios Terre Etrusche Toscana 40,6x40,6
Code: 27389Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.36 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 406 mm |
| Width: | 406 mm |
| Series: | Elios Terre Etrusche |
| Dimension: | 40.6 x 40.6 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,99 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Cihla, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Obývací pokoj, Pergola |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 00B4020 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |