Dlažba Equipe Art Nouveau Cypress Green 20x20
Code: 12828Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILE/FLOOR TILE ART NOUVEAU 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 18.53 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Equipe Art Nouveau |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Packaging: | 1 m² |
| Use: | Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 24396 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |