Dlažba Equipe Artisan White 13,2x13,2
Code: 12920-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LUXURY WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 13.91 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 132 mm |
| Width: | 132 mm |
| Series: | Equipe Artisan |
| Dimension: | 13.2 x 13.2 x 0.8 |
| Packaging: | 1 m² |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 24454 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |