Dlažba Equipe Bamboo Oceano 5,6x22,4 Matt.
Code: 202790Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.2 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 224 mm |
| Width: | 56 mm |
| Series: | Equipe Bamboo |
| Dimension: | 5.6 x 22.4 x 0.9 |
| Face: | Trapezoid (Lichoběžník) |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 32457 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |