Dlažba Equipe Earth Sand 7,5x60 Matt.
Code: 202863Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.93 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Equipe Earth |
| Dimension: | 7.5 x 60 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,9 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Jednobarevné |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI3, Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 32309 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |