Dlažba Equipe Kasbah Base Fawn 12x12
Code: 59755Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.25 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 120 mm |
| Width: | 120 mm |
| Series: | Equipe Kasbah |
| Dimension: | 12 x 12 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 0,493 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Balkon, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 28817 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |