Dlažba Equipe Losan Kite Arrow Beige 10x30 (1.jakost)
Code: 35067Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.8 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Equipe Kite |
| Dimension: | 10 x 30 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | VEN022995 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |