Dlažba Equipe Metro London Blanco Brillo 5x30
Code: 116428Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.24 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Equipe Metro |
| Dimension: | 5 x 30 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 21074 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |