Dlažba Equipe Scale Hexagon Black Matt 12,4x10,7
Code: 12885Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LUXURY WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 15.35 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.3 mm |
| Length: | 107 mm |
| Width: | 124 mm |
| Series: | Equipe Scale |
| Dimension: | 12.4 x 10.7 x 0.93 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 21909 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |