Dlažba Equipe Stonella Leaf 7,5x60
Code: 188257Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.93 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Equipe Stonella |
| Dimension: | 7.5 x 60 x 0.7 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,9 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 32067 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |