Dlažba Equipe Stromboli Bahia Blue 9,2x36x8 Matt
Code: 60425Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.89 kg |
| Color: | Tyrkysová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 368 mm |
| Width: | 92 mm |
| Series: | Equipe Stromboli |
| Dimension: | 9.2 x 36.8 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,643 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 25894 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |