Dlažba Equipe Urban Handmade Natural 20x20 Anti-Slip (1.jakost) MIX
Code: 16535Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.35 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá, Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Equipe Urban |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor, Patchwork, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | VEN023597 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |