Dlažba Equipe Urban Melange Dark 29,2x25,4
Code: 16510Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.9 kg |
| Color: | Černá, Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 292 mm |
| Width: | 254 mm |
| Series: | Equipe Urban |
| Dimension: | 25.4 x 29.2 x 1 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 23604 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |