Dlažba Equipe Wadi Decor Terra 6x30
Code: 60574Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.81 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Equipe Wadi |
| Dimension: | 6 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 30175 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |