Dlažba Estudio Saint Germain Montana 15x15
Code: 27979Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.79 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 147 mm |
| Width: | 147 mm |
| Series: | Estudio Saint Germain |
| Dimension: | 14.7 x 14.7 x 0.85 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,95 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | E235120 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |