Dlažba Fioranese Ghiaia Slabs Maxi Bianco 120x280 Nat. Rett.
Code: 86332Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 50.4 kg |
| Color: | Bílá, Multicolor, Hnědá, Černá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2800 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Fioranese Ghiaia |
| Dimension: | 120 x 280 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Terrazzo, Vzory |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | GH28S1 |
| Material: | Velkoformátové slim dlaždice - slinutý střep |