Dlažba Fioranese I Cocci Cenero Spaccato 30x30 Matt. Rett.
Code: 75542Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 13.15 kg |
| Color: | Béžová, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Fioranese I Cocci |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor, Mozaika, Retro |
| Use: | Dekor, Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | IC303DR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |