Dlažba Fioranese I Cocci Siciliani Sabbia 30,2x60,4 Nat. Rett.
Code: 68178Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.23 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 604 mm |
| Width: | 302 mm |
| Series: | Fioranese I Cocci Siciliani |
| Dimension: | 30.2 x 60.4 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,092 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | SC362R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |