Dlažba Fioranese Italian Landscape FIRENZE_C 20,5x20,5 Nat. Rett.
Code: 194081Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.09 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 205 mm |
| Width: | 205 mm |
| Series: | Fioranese Italian Landscape |
| Dimension: | 20.5 x 20.5 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,672 m² |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Jíl |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | ILFI20C |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |