Dlažba Fioranese Kintsugi Moonlight HIBI 60,4x120,8 Nat. Rett.
Code: 184321Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.58 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1208 mm |
| Width: | 604 mm |
| Series: | Fioranese Kintsugi |
| Dimension: | 60.4 x 120.8 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,46 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | KTH621R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |