Dlažba Fioranese Montpellier Cenere 60,4x90,6 Rett.
Code: 29762Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.24 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 906 mm |
| Width: | 604 mm |
| Series: | Fioranese Montpellier |
| Dimension: | 60.4 x 90.6 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,641 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | MP693R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |