Dlažba Fioranese Prestige Arabescato Effect 74x148 Luc. Rett.
Code: 185455Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 25.11 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1480 mm |
| Width: | 740 mm |
| Series: | Fioranese Prestige |
| Dimension: | 74 x 148 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,0952 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | M3713LR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |