Dlažba Fioranese Prestige Borghini Effect 7,3x30 Matt. Rett.
Code: 186712Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.83 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 73 mm |
| Series: | Fioranese Prestige |
| Dimension: | 7.3 x 30 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,657 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | M3732R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |