Dlažba Flaviker Hyper Dec. Street L. Silver A 160x320
Code: 24880Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 89.6 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 3200 mm |
| Width: | 1600 mm |
| Series: | Flaviker Hyper |
| Dimension: | 160 x 320 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Extravagantní, Jednobarevné, Vzory |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 0003101 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |