Dlažba Flaviker Hyper Dec. Street L. Silver MX2 30x120
Code: 24886Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| Color: | Šedá, Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Flaviker Hyper |
| Dimension: | 30 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 set |
| Aesthetic appearance: | Beton, Extravagantní, Jednobarevné, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0003114 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |