Dlažba Flaviker Hyper Dec. Tiger Grey 120x270
Code: 24892Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 56.7 kg |
| Color: | Multicolor, Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 2700 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Flaviker Hyper |
| Dimension: | 120 x 270 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Extravagantní, Jednobarevné, Luxusní zboží, Vzory, Zvířecí motivy |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 0003189 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |