Dlažba Flaviker Hyper Silver 120x120 Nat. Rett. (Tl. 20mm)
Code: 78076Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 50 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Flaviker Hyper |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | 2 cm dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Chodník, Exteriér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0008346 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |