Dlažba Flaviker Re-Tour Rope 60x90 Rett. (tl. 20mm)
Code: 112497Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 46.3 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 895 mm |
| Width: | 596 mm |
| Series: | Flaviker Re-Tour |
| Dimension: | 59.6 x 89.5 x 2 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,54 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0007177 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |