Dlažba Flaviker River Ecru 60x60 Lapp. RT
Code: 23893Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.63 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 596 mm |
| Width: | 596 mm |
| Series: | Flaviker River |
| Dimension: | 59.6 x 59.6 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0002882 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |