Dlažba Flaviker Supreme Hedonism Dover White 3D 120x280 Matt. Rett.
Code: 212019Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.37 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2800 mm |
| Width: | 1194 mm |
| Series: | Flaviker Supreme Hedonism |
| Dimension: | 119.4 x 280 x 0.6 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 0017232 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |