Dlažba Flaviker Supreme Memories Medley Pulpis 60x120 Nat. Rett.
Code: 73244Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1194 mm |
| Width: | 596 mm |
| Series: | Flaviker Supreme Memories |
| Dimension: | 59.6 x 119.4 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Dekor, Travertin |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0013288 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |