Dlažba Gambini Heartland Amber Battiscopa 7x60,3 Nat.
Code: 76730Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE LOOK KAMENE |
|---|---|
| Weight: | 0.97 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 630 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Gambini Heartland |
| Dimension: | 7 x 63 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 20 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |