Dlažba Gambini Heartland Leaf Decor 30x30 Ext.
Code: 76376Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 15.18 kg |
| Color: | Stříbrná, Hnědá, Bílá, Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Gambini Heartland |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,35 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Dekor |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |