Dlažba Gambini Heartland Sand Gradone 30x60,3 Ext.
Code: 76742Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.3 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 603 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Gambini Heartland |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Písek |
| Use: | Protiskluz, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |