Dlažba Gigacer Concrete Black 60x60 6mm Rett.
Code: 56928Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.24 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Gigacer Concrete |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 6CONCRETE60BLACK |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |