Dlažba Gigacer Inclusioni Soave Vulcano 60x60 Soft Rett.
Code: 37582Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 27.96 kg |
| Color: | Šedá, Černá, Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 12 mm |
| Length: | 594 mm |
| Width: | 594 mm |
| Series: | Gigacer Inclusioni Soave |
| Dimension: | 59.4 x 59.4 x 1.2 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 12INCL60VULCANOSOFT |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |