Dlažba Gigacer Krea Blue 60x60 4,8mm Rett.
Code: 102024Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 12 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 4.8 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Gigacer Krea |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,8 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4.8KREA60BLUE |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |