Dlažba Gres Aragón Antic Cuero 33x33
Code: 65788Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.75 kg |
| Color: | Matný, Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 16 mm |
| Length: | 325 mm |
| Width: | 325 mm |
| Series: | Gres Aragon Antic |
| Dimension: | 32.5 x 32.5 x 1.6 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,666 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Schody, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 902890 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |